Eventy

Eventy – zorganizuj wydarzenie podczas którego będziemy beneficjentem. Zadbamy o wspólną komunikację projektu. Byliśmy beneficjentem już na wielu eventach, sprawdź!

Event

Klubowe Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn

Event

SHOM

Event

Gala Businesswoman&life

Event

You Eat We Give

Event

Wielki Bal Charytatywny Infrastruktury i Budownictwa

Event

Bieg na Szczyt Rondo 1

W dniach 26 listopada – 2 grudnia 2018 roku zostały rozegrane Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Złotówka od każdego biletu została przekazana na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Ponadto nasi podopieczni otrzymali bilety na mecze i mogli obejrzeć rozgrywki na żywo! Siatkarze zaangażowali się także w Akcję Mikołaj, kupując prezenty dla dzieci z kraśnickiej Wioski.

SHOM jest organizacją zrzeszającą małżonków członków misji w Polsce. Każdego roku w listopadzie organizowany jest międzynarodowy bazar charytatywny, którego jesteśmy jednym z beneficjentów. Zebrane środki są przekazywane na funkcjonowanie dwóch Rodzinnych Domów Czasowego Pobytu „Puchatków” w Biłgoraju.

Magazyn Businesswoman&life co roku przygotowuje kalendarz, z którego zysk przekazywany jest dla naszych podopiecznych. Prezentowany jest na dorocznej gali, która połączona jest z licytacją kalendarzy i przekazanych obrazów.

Jest to międzynarodowa inicjatywa, podczas której corocznie w Hotelach Marriott w całej Europie zbierane są środki na rozwój oraz edukację młodzieży z SOS Wiosek Dziecięcych. Akcja trwa przez trzy miesiące. Wybierając jedną z restauracji hotelowych – z każdego zamówionego dania hotel przekazuje 1€ na potrzeby SOS Wiosek Dziecięcych.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa organizuje Bal Charytatywny, którego jesteśmy beneficjentem. Na Balu odbywa się aukcja starannie wybranych dzieł sztuki prowadzona przez dom aukcyjny Art in House, z której cały dochód jest przekazywany na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.

Impreza sportowa organizowana w Rondo 1 w Warszawie od 2011 roku. 38 pięter i 836 schodów, żeby pomóc dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych. Cały przychód z opłat startowych przekazywany jest na letni wypoczynek dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

Kontakt

Aleksandra Rysiewska

Tel. komórkowy: +48 513 403 652
mail: aleksandra.rysiewska@sos-wd.org